O mne

Volám sa Slavka Pástorová. Som diplomovaný klasický homeopat SAKHom , členka Slovenskej komory homeopatov (SKH).  

Vzdelanie: 

Bránu do sveta homeopatie mi otvorila Dr. Jana Kolenová SAKHom, u ktorej som získala prvé vedomosti v 3 kurzoch - 2010-2011 Domáca homeopatia I. (základný homeopatický kurz - liečba akútnych chorôb), 2012-2013 Domáca homeopatia II., 2013 Mama Tata kurz (tehotenstvo, pôrod, šestonedelie) . 

Základy mi nestačili, preto som pod záštitou Slovenskej akadémie klasickej homeopatie (SAKH) pokračovala v štúdiu "podrobnejšej, hlbšej" čiže klasickej homeopatie. Absolvovala som 4 ročné štúdium klasickej homeopatie (2011-2015) v Bratislave pod vedením Dr. Vladimíra Petrociho, ukončené diplomom SAKHom. 

Naďalej sa pravidelne zúčastňujem zahraničných seminárov popredných svetových homeopatov. Neustále sa venujem štúdiu odbornej literatúry. Doposiaľ mám absolvovaných vyše 40 seminárov s rôznou tematikou. 

Som matkou 2 už teraz zdravých detí, na ktorých som sa takpovediac učila. Ďalej sa prichádzali radiť rodinní známi, ich známi a teraz sa venujem liečeniu a pomoci všetkým ľuďom, ktorých cesta sa nejako spojí s tou mojou (zámerne nepíšem skríži). Homeopatia sa stala mojou záľubou, vášňou a životným poslaním. Budem rada, keď sa mi podarí zoznámiť Vás s jej neskutočnou silou a oslobodíte sa tak od všetkého čo vás v živote ťaží.